• 05 GRU 23
    Integracyjne Mistrzostwa Polski w tenisie stołowym

Wiktoria Rogalska wywalczyła brązowy medal akademickich Integracyjnych Mistrzostw Polski w tenisie stołowym, które zakończyły się 3 grudnia w Gdańsku. Sukces z pewnością duży, ale mały niedosyt pozostał. Studentka Uniwersytetu Szczecińskiego przez turniej szła jak burza, natomiast pojedynek półfinałowy wybitnie jej nie poszedł. Dobrze, że Wiktoria zachowała nerwy i spokój w grze o brąz.Wysokie szóste miejsce zajęła inna studentka US – Gabriela Rogalska. Czołowa czwórka w jej przypadku również była w zasięgu.

Zabrakło wyrachowania i szczęścia – podsumował Paweł Stężała, opiekun sekcji tenisa stołowego na Uniwersytecie Szczecińskim. – Natomiast występ obu zawodniczek należy odbieraċ w kategoriach sukcesu.

Wyjazd do Trójmiasta doszedł do skutku dzięki współpracy KU AZS US z Działem Wsparcia Osób z Niepełnosprawnością Uniwersytetu Szczecińskiego.

Integracyjne Mistrzostwa Polski w tenisie stołowym - foto