• 01 LUT 23
    Wideokursy Działu Wsparcia Osób z Niepełnosprawnościami

W dniach 30-31 stycznia 2023 r w ramach projektu „Maximus Dostępności” Dział Wsparcia Osób z Niepełnosprawnościami Uniwersytetu Szczecińskiego nagrywał wideokursy dotyczące wsparcia osób ze szczególnymi potrzebami.

Celem wideokursów jest przekazanie w krótkim czasie (ok. 60 min), i w jak najbardziej dostępny przyjazny oraz profesjonalny sposób informacji, jak wspierać studentów z niepełnosprawnościami. Krótkie scenki bez dialogów ukazując dobre praktyki w zakresie odpowiadania na potrzeby studentów z niepełnosprawnościami i wspierania ich w zakresie kształcenia.

Wszystkie elementy nagrania zostały zrealizowane na Uniwersytecie Szczecińskim, w budynkach przy ul. Cukrowej 8 i Krakowskiej 71-79.
    Aktorami i statystami zostali nasi studenci i pracownicy naszej Uczelni.

Wkrótce przedstawimy efekty nagrań

Wideokursy Działu Wsparcia Osób z Niepełnosprawnościami - foto 1