Szanowni Studenci!

W tym szczególnie trudnym czasie, pragniemy zaoferować Wam wszelką niezbędną pomoc i wsparcie. Dlatego też, w razie potrzeby skorzystania z pomocy psychologicznej, zapraszamy do naszego Punktu Pomocy Psychologicznej przy ulicy Wawrzyniaka 15. Możecie tam skorzystać z bezpłatnych konsultacji psychologicznych, porozmawiać o swoich problemach, zaczerpnąć porad dla siebie i swoich bliskich.

W celu umówienia wizyty, prosimy o kontakt telefoniczny pod numer telefonu: 91 444 38 18

Dział ds. Osób Niepełnosprawnych udzieli również niezbędnej pomocy w zakresie wsparcia asystenckiego dla wszystkich studentów z Ukrainy, którzy potrzebują wsparcia w napisaniu/ wypełnieniu urzędowych dokumentów, czy osoby towarzyszącej podczas wizyty w urzędzie.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego:

mgr Justyna Markitoń

Tel. 91 444 38 70