• 11 PAŹ 22
    Usługa tłumacza Polskiego Języka Migowego

Miło nam poinformować, że w roku akademickim 2022/2023, każda osoba posługująca się językiem migowym, która potrzebuje porozmawiać z pracownikiem uczelni, ma taką możliwość poprzez usługę połączeń wideo, zainstalowaną na przeznaczonych do tej usługi tabletach.

Specjalne tablety, dzięki którym będzie można połączyć się z tłumaczem języka migowego, zostały umieszczone w 20 jednostkach Uniwersytetu Szczecińskiego.

Poniżej znajdują się lokalizacje punktów tłumaczeń:

• Akademickie Biuro Karier – ul. Cukrowa 12, pok. 235, 71-004 Szczecin;
    • Dziekanat Cukrowa;
    • Dziekanat Krakowska;
    • Dziekanat Mickiewicza – Wydział Ekonomii, Finansów I Zarządzania;
    • Dziekanat Piastów;
    • Dziekanat Wąska;
    • Dziekanat Narutowicza – WPiA;
    • Dziekanat Teologia;
    • Szkoła Doktorska – Biuro;
    • Dział Rekrutacji (Sekcja ds. Rekrutacji) – Budynek Wydziału Nauk Ścisłych i Przyrodniczych;
    • Dział Spraw Studenckich – budynek Rektoratu Uniwersytetu Szczecińskiego;
    • Dział ds. Stypendiów (Sekcja ds. Stypendiów ) – Budynek Wydziału Nauk Ścisłych i Przyrodniczych;
    • Biblioteka Międzywydziałowa;
    • Biuro Rektora;
    • Uniwersyteckie Centrum Edukacyjne – ul. Wawrzyniaka 15.

Usługa tłumacza Polskiego Języka Migowego foto

Z usługi można korzystać od poniedziałku do niedzieli w godzinach 8:00 – 20:00. Jednakże jej dostępność uzależniona jest od godzin funkcjonowania poszczególnych biur oraz pracowników uczelni.

Usługa realizowana jest przez Biuro Wsparcia Osób z Niepełnosprawnościami w ramach projektu „MAXImUS dostępności” realizowanego na podstawie umowy o dofinansowanie projektu numer UDA-POWR.03.05.00-00-A031/20 w ramach Działania 3.5 Kompleksowe Programy Szkół Wyższych, Priorytet III Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój.

Usługa tłumacza Polskiego Języka Migowego foto1