• 14 CZE 21
    14 czerwca ruszyła rekrutacja na studia

Uniwersytet Szczeciński rozpoczyna rekrutację na studia-ponad 800 miejsc na 88 kierunkach czeka na przyszłych studentów.

14 czerwca ruszyła rekrutacja na studia

W Muzeum Geologicznym Uniwersytetu Szczecińskiego odbyła się konferencja prasowa władz rektorskich poświęcona rekrutacji i ofercie kształcenia.

➡Uruchomionych zostanie 10 nowych kierunków!

➡Dostępne są kierunki również w języku angielskim

➡Największa szczecińska uczelnia zaprasza również na studia podyplomowe oraz do Szkoły Doktorskiej.

Uniwersytet Szczeciński, poza bogatą ofertą edukacyjną, oferuje swoim studentom wiele możliwości rozwoju oraz wszelkie wsparcie. Prężnie działa Akademickie Biuro Karier Uniwersytetu Szczecińskiego, Samorząd Studencki Uniwersytetu Szczecińskiego, Strefa Kultury Studenckiej oraz Dział ds. Osób Niepełnosprawnych US

„Uniwersytet Szczeciński jest uczelnią prostudencką. Kształcimy, dajemy możliwość rozwoju naukowego naszym studentom, a także oferujemy im wsparcie psychologiczne i pomoc. Uniwersytet jest dostępny również dla studentów z niepełnosprawnościami. Kandydaci ze specjalnymi potrzebami mogą liczyć na wsparcie Działu ds. Osób Niepełnosprawnych”- podkreśla Prorektor ds. Studenckich dr hab. Katarzyna Kotarska.